Anasayfa Kayıt Etkinlikler Forum Galeri Teknik Bilgiler Üye Ayrıcalıkları Üye İşyerleri Linkler Profil İletişim
Official BMW Club
Offical BMW Club

Üye İşyerleri

:: Neden Üye Olmalıyım?

Bir kulüp, tek kişinin elde edemeyeceği neyi elde edebilir ki? Cevap, sorunun kendisi kadar basit, pek çok şeyi. 

Şu bir gerçektir ki, kalabalık bir grup kişi, bir kulüp veya benzeri bir organizasyon kurduğunda, çoğu zaman, pek çok kuruluştan topluluk olarak çok daha cazip fiyatlar, avantajlar ve koşullar temin edebilmektedir. Bizim kulübümüzün durumunda, bu kuruluşların seçiminde öncelikli olarak, aracınızın masraflarının azaltılmasına katkıda bulunabilecek firmalara üzerine yoğunlaştık. Örnek olarak, servisler, yedek parçacılar, oto kuaförler, oto döşemecileri, performans ürünleri satan firmalar vb. diğer firmalar sayılabilir.

Kısacası, “BMW Car Club Turkey” üyesi ve "BMW Club Card" sahibi olarak, hem sizlerle aynı tutkuyu paylaşan insanlarla hoşça vakit geçireceksiniz, hemde BMW marka bir araca sahip olmanın getirdiği kaçınılmaz masraflarınızı da azaltıyor olacaksınız. Çoğunluğa sahip olmanın getirdiği bu avantajlardan neden faydalanmayalım? 


:: Hoşgeldin Paketi :


”BMW Car Club Turkey”
, tek bir şeyi hedeflemektedir. Üyelerinin memnuniyeti. Bu sebeple, Yıllık sadece 250 TL lik bir ücret karşılığı ile üyemiz olan herkese;

  • “BMW Club Card” Üye Kartı ( Bu kartı göstererek çeşitli üye kuruluşlardan ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz.
  • “BMW Car Club Turkey” Masa takvimi
  • “BMW Car Club Turkey”  araç camı yapıştırması.

 


:: BMW Club Card nedir ?

                              

"BMW Car Club Turkey" olarak, işbirliği içinde bulunduğumuz üye işyerlerini seçerken, her zaman, kendi alanlarında en iyi ürünleri, en iyi çözümlerle sunan gerçek profesyonel firmalara yer vermekteyiz. Sizlerde birer "BMW Car Club Turkey" üyesi olarak  "BMW Club Card" `a sahip olabileceksiniz. Bu kart sayesinde hem bütün üye işyerlerimizden ayrıcalıklar ve indirimler almaya hak kazanacak hemde Kulübümüzün sunduğu tüm etkinliklere ve sosyal faliyetlere katılma hakkına sahip olacaksınız.

Aşağıda, işbirliği içinde olduğumuz, seçkin iş yerlerimizden oluşan listeyi görebilirsiniz.

ÜYE İŞYERLERİMİZ

Gerçek Deride %10, Suni Deride %12,5 indirim Cam Filmi Uygulamarında %25 indirim Özel Üretim Egzostlarda %25 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Rot-Balans İşçiliklerinde %10 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim ve Ürün Alımında Ücrestiz İşçilik Tüm Jant ve Yarış Aksesuarlarında %20 İndirim İndirimli Ürünler Dahil Tüm Ürünlerde %10 İndirim Tüm Araç Kaplama İşlemlerinde %7 İndirim Tüm Lastiklerde %15 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Tüm Baskı İşlerinde %10 İndirim %10 İndirim Tüm ürünlerde %40 indirim uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %15 İndirim %10 ile %12 Arası İndirim %5 İndirim Serviste %10 Yedek Parçada %7 İndirim ! %20 İndirim Uygulanmaktadır. Eğitimlerde %20 İndirim ! Tüm Uygulamalarda %30 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %25 İndirim. Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. JANT1 Özel BMW Abarth Servis Tüm Uygulamalarda %15 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Ürün ve Hizmetlerde %15 İndirim Uygulanmaktadır. Montaj ve ürün gruplarına göre %10-%20 arası indirim ve kampanyalar uygulanmaktadır.
Design By Tasarimdevi
Copyright © 2010 BMW Club Turkey | BMW Club Europa e.V. Web Tasarım FirmasıWeb Tasarım Firması İstanbul - Tasarım Devi Web Çözümleri