Anasayfa Kayıt Etkinlikler Forum Galeri Teknik Bilgiler Üye Ayrıcalıkları Üye İşyerleri Linkler Profil İletişim
Official BMW Club
Offical BMW Club

Galeri

BMW Car Club Turkey olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizden bazı kareler.


5 Mart 2017 Pazar - Oksijen AVM Gezimiz / 5.3.2017
M3 30.Jahre Fotoğraf Çekimi Etkinliği / 9.12.2016

 BMW ///M3 30.Jahre Fotoğraf Çekimi Etkinliğimizden kareler.

14 Nisan Pazar 2013 - İzmit Körfez Pisti (Track Day XV) / 14.4.2013

BMW Car Club Turkey, 14 Nisan 2013 Pazar günü İzmit Körfez Pisti`nde üyelerinin katılımıyla 15. pist aktivitesini gerçekleştirdi. Dışarıdan katılıma ve seyirciye kapalı olan etkinlikte, 26 üye aracının ve yalnızca üye seyircilerin katılımı ile Körfez pistinde çok renkli görüntüler oluştu. SIMTECH (Race Simulator) firmasının özel "Event Trailer" `i da Körfez pistindeydi. Pistte araçlarıyla zamana karşı tur atan üyeler, araçlarıyla turlarını tamamladıktan sonra hünerlerini SIMTECH yarış simülatöründe de gösterdiler. Tüm gün boyunca üyelerimiz arasında keyifle, hoş sohbetle geçen aktivite, akşam üstü saat 17.00 itibariyle sona erdi. Etkinliğimiz ile ilgili daha detaylı haberlere ulaşmak isterseniz BMW Car Club Turkey forumunu ziyaret edebilirsiniz.

23 Eylül Pazar 2012 - Cars & Cofffee Vol. IX / 23.9.2012

23 Eylül 2012 Pazar günü İstanbul Florya İspark`da gerçekleştirdiğimiz  BMW Car Club Turkey `in vaz geçilmez etkinliklerinden birisi olan Cars & Coffee aktivitemizden görüntüler.

17 Haziran Pazar BTG Maslak Mangal Partisi  / 17.6.2012

Bol sohbetli, bol makaralı ve bol katılımlı bir buluşma oldu. Bu sıcak yaz gününde bizlere tesislerini cömertce açan ve harika ikramları ile tüm üyelerimizi doyuran BTG Maslak ekibine, Murat ve Faruk Faralyalı ya çok teşekkür ederiz.
Sanırım üyelerimiz de keyif aldı. Katılan herkese teşekkür ederiz.
 

6 Mayıs 2012 "Cars&Coffee Vol.VIII" Buluşması / 6.5.2012

Geniş bir çeşitliliğe sahip, harika bir buluşmayı daha geride bıraktık. 2002 lerden E21 323i lere, özel M3 lerden, E30 M3 çetesine, ve diğer pekçok özel BMW ler ile görsel bir şölen oldu. Uzun zamandır görüşemeyen üyelerimiz hasret giderdi, yeni üyelerimiz ile tanıştık ve biraz daha büyüdük. Umarız, gelen üyelerimizde bizler kadar keyif almışlardır. Herhangi bir eksiğimiz veya hatamız oldu ise affola. B7u sıcak mayıs gününde bizlerle olan tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

22 Nisan 2012 "BMW CCT Track Day XIII" / 22.4.2012

Bizi destekleyen FT TUNING Sayın Kemal bey ve Fırat bey`e, MASLAK MEGUIAR`S Sayın Selçuk bey ve Emre bey`e bizimle oldukları ve bizi destekledikleri için ayrıca her pist etkinliğimizde bizlerle olan, katılımcı araçlarımzı ihtiyaç halinde kontrol eden, bir sorun olduğunda anında müdahale eden çok değerli BMW ABARTHServis çalışanları ve Sayın Tuncay bey`e çok teşekkür ederiz. 

11 Mart 2012 " BMW CCT Track Day XII "  / 11.3.2012

Tüm katılan üyelerimiz ve misafirlerimiz sayesinde harika bir pist etkinliğini daha arkamızda bıraktık. 
Bizlerde, elimizden geldiğince sizlerin konforunu ve güvenliğini kollayarak etkinliğimizi yapmaya çalıştık. Umarım gelen tüm üyelerimiz de bizim kadar keyif almışlardır. Hatalarımız veya yanlışlarımız oldu ise affola, dile getirmeniz durumunda tekrarlanmamaları için elimizden gelen gayreti göstermek isteriz.
Bu soğuk mart gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

18 Aralık BMW CCT Takvim Çekimi ! / 18.1.2012

Yaklaşık 5 saat süren uzun, yorucu ama bir o kadar da keyifli bir çekimin ardından günü bitirdik. HARİKA kareler yakalandı. Büyük bir şans eseri, tüm İstanbulu seller götürürken bizim hem gidiş yolumuzda hemde lokasyonumuzda tek damla yağmur yağmadı ! Azıcık kirlenen araçlarada yerinde mini temizlemeler ile çekimlik hale getirdik.
Bu vesile ile, bizlere vakitlerini, ekipmanlarını ve yeteneklerini ayıran fotoğrafçılarımız Vedat Satılmış, Tolga Köken ve tabi ki Koray Emniyetli`ye çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu çok özel mekanın hiçbir ücret ödenmeden bizlere ayarlanmasını sağlayan Kaan Kambur arkadaşımıza ve babası Sn. Hakan Kambur`a çok çok teşekkür ederiz. Onlar olmasa bu çekim olamazdı.
 

4 Aralık Pazar 2011 "BMW CCT Track Day XI" / 4.12.2011

Bol güneşli bir Aralık günü, birbirinden çeşitli katılımcılar ve misafirlemiz ile çok güzel bir pist organizasyonunu daha geride bıraktı.
Değerli sponsorlarımız, şık garajları, harika showcar ları ve cömert çekiliş armağanları ile günümüze renk kattılar. ATA Motors, BTG Maslak ve Meguiar`s Maslak firmalarına bizlere destek olup, yanımızda oldukları için teşekkür etmek isteriz.

BMW M Experinence 2011 - İspanya / 10.11.2011

Kasım 7-10 tarihleri arasında Borusan Otomotiv`in kulübümüze cömert daveti ile potansiyel M5 müsterilerinden oluşan bir ekip ile İspanyadaki BMW M Driving Experience `a katıldık. 
3 gün süren bu muhteşem etkinlik de hem M lere, hem hıza, hem gezmeye hemde her zamanki gibi eğlenceye doyduk.Tüm program boyunca, her detay en profesyonel şekilde, kusursuz, şık bir şekilde işledi. Herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü ve hepimizi harika vakit geçirdik.
Bizleri bu muhteşem organizasyona davet eden Borusan Otomotiv`e ve BMW AG ye teşekkür ederiz.

30 Ekim 2011 İzmit Körfez Pisti "Track DayX" / 30.10.2011

Uzun bir pist hasretinden sonra 30 Ekim Pazar günü bol katılımcı ve bol ziyaretçili bir pist günü gerçekleştirdik. En yenisinden, klasiklerine kadar her türlü BMW ile pisti doldurduk. Umarız katılan üyelerimizde bizim kadar keyif almıştır.
Sıradaki pist etkinliğimiz 4 Aralık tarihinde gerçekleşecektir.

25 Eylül BMW CCT Cars&Coffee Vol. VIII ! / 25.10.2011

Gerçekten çok güzel, özel ve şık bir C&C oldu. 54 BMW ile rekor katılımlı bir buluşma oldu. Klasik 2002 lerden Z1 ve X6M gibi ender otomobillere, tüm M3 serilerinden diğer tüm modellere kadar çok geniş bir çeşitlilik ile doldurduk heryeri.
Mekanımız ve sunulan imkanlar umarız üyelerimizinde hoşuna gitmiştir.
Borusan Otomotiv`e katkılarından dolayı sonsuz teşekkürler.

21 Ağustos Pazar Yeniköy Kaşıbeyaz İftar Buluşması ! / 21.8.2011

Bol keyifli, bol yemekli ve bol kahkahalı bir iftar yemeği idi, gelen herkesin ayaklarına sağlık. Umarız gelen üyelerimizde bizim kadar keyif almışlardır.

///M Festival Road Trip ! / 23.6.2011

Yaklaşık 2 hafta içinde 3500km yol, 6 ülke, 9 şehir ve sayısız macerayı kendi araçlarımız ilegeride bırakarak tek kelime ile muhteşem bir geziyi tamamladık. 
Münih deki dostlarımız Anıl, Özcan, Alper ve Umut la geçirdiğimiz günlerden, BMW M deki özel ziyaretimize, Ring deki turlarımızdan, Amsterdam kaçamağımıza, M Festival deki olağan üstü M Night taki tanıtımlara kadar pek çok özel anlar ile geçti günlerimiz.

22 Nisan 2011 Cars&Coffee Vol VII Buluşması ! / 22.5.2011

Bugüne kadar düzenlediğimiz en kalabalık, en kaliteli ve en keyifli organizasyondu desek sanırız yanlış olmaz.
Birbirinden güzel, birnirinden çeşitli 10 larca BMW ile resmen ingilizlere show yaptık. Yıllardır bu işin içinde olmalarına rağmen bize övgülerini ve hayretlerini sık sık yenilediler. Gerçekten çok çok keyifliydi.
Bu özel ve önemli günde bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan tüm üyelerimize ve dostlarımıza çok çok teşekkür ederiz.

30 Nisan 2011 Ankara "Ata`mıza Saygı" Gezisi ! / 30.4.2011

Bir uzun yol etkinliğimizide geride bıraktık. Şehirlerarası turlarımız çok keyifli, çok eğlenceli oluyor. 
Ankara`da Ata mızın huzuruna çıktık, bolca gezdik, bolca eğlendik ve Ankaraya doyup döndük.

13 Mart 2011 Mehmet Arsay Müze Buluşması ! / 13.3.2011

Sn. Mehmet Arsay`ın koleksiyonu gerçekten görülmeye değerdi. Birbirinden güzel ve özel klasik çok etkileyici idi. Bilhassa `72 RS hepimizi büyüledi. Bunun yanı sıra 2002, E30 M3, 850ci ve 323i de BMW ailesini en iyi şekilde koleksiyonda temsil ediyordu.
Müze sonrası Bahçeşehir de yediğimiz "itina ile acele etmeden hazırlanan" yemeğimiz ise ayrı bir keyifti.

22 Ocak 2011 BCCT Takvim Çekimi ! / 24.1.2011

19 üyemizin katılımı ile 22 Ocak günü gerçekleştirdiğimiz dev foto çekiminden arkadaşlarımız Mert Gündoğdu ve Vedat Satılmış tarafından hazırlanılmış bazı kareleri takdim ederiz.
Takvimimizde yer alacak 12 kare bunların arasından çok zorlu bir seçim sonrası seçilecektir. 
Mert ve Vedat`a bize vakitlerini, emeklerini ve yeteneklerini ayırdıkları için çok teşekkür ederiz.

15 Ocak 2011 Karting Turnuvası ! / 15.1.2011

Karting Buluşmamız gerçekten kıran kırana, saliselik farklarla kazanın son tur değiştiği bir turnuva oldu. Ardından Midpoint te yediğimiz güzel yemek ve hoş sohbet ile güzel vakit geçirdik. Umarız yönetim olarak sizlerinde güzel vakit geçirmenizi sağlayabilmişizdir.
Gelen tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

7 Kasım Ata Motors Barbekü Partisi ! / 7.11.2010

Yazdan kalma bu son güneşli İstanbul gününde bol katılımlı, bol kahkahalı ve bol etli bir buluşma yaptık.
ATA MOTORS Ekibi, A`dan Z`ye her konuda ikram ve misafirperverliği ile bizleri en iyi şekilde ağırladı. Buradan BCCT adına, başta Tarık Tamtekin olmak üzere tüm ATA MOTORS ekibine çok çok teşekkür ediyoruz.
Umarız katılan üyelerimizde bizler kadar keyif almışlardır.

9-10 Ekim 2010 İzmir Pist Etkinliği ! / 15.10.2010

Bugüne kadar ki en eğlenceli, en samimi, en dolu, en doyurucu etkinliğimiz oldu diyebiliriz.
Pist günü çok güzel geçti. İzmir pisti her anlamda İzmit pistinden çok daha keyifli ve profesyonel idi. Her dakikası keyif verdi ve son dakikasına kadar hakkını verdik. 
BCCT olarak, bizim İzmir de her türlü ihtiyacımız için ellerinden geleni yapan, Özgörkey Otomotiv, İzmir Yarış Pisti elemanları na teşekkür ederiz.

12 Eylül 2010 Cars & Coffee Vol. V / 12.9.2010

Çok keyifli ve çok " etkinlikli " bir buluşmaydı. Pekçok arkadaşımız ile uzun bir ara ardından görüştük hasret giderdik. Her zamanki gibi birbirinden çeşitli ve güzel BMW ve misafir araçlar ile güzel bir yelpaze sunduk.
Florya ertesi, Millilerimiz`in Final maçını izlemeye ufak bir grup halinde Polat Champions`a gittik ve gece geç saatlere kadar beraber olduk.

Nürburgring M Power Fest Gezisi Sponsored by BORUSAN OTOMOTİV ! / 25.6.2010

Bu sene Haziran 25-27 tarihleri arasında Nürburgring de 5 senede bir düzenlenen, ///M Power Fest`e BMW Club Turkey olarak katılmaya karar verdik. ///M aracımız E30 M3 ile Can Eyilik ve Tolgahan Ures de katılımcılarımız oldular.
Bu yolculuğumuz en önemli noktalarından biride "BMW Club Turkey M Power Fest Trip" tamamı ile Borusan Otomotiv sponsorluğu ile gerçekleşmiş olmasıdır.

13 Haziran 2010 Hidiv Kasrı Buluşması / 13.6.2010

 Gerçekten güzel, bol katılımlı bir etkinlik oldu. Sanırız pekçok üyemiz içinde Hidiv Kasrı yeni bir tecrübe oldu, umarız BMW Club Turkey olarak sizleri mahcup etmemişizdir. Bu güzel ve sıcak  pazar gününde bizleri yalnız birakmayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

16 Mayıs 2010 SAV Otomobil Müzesi ve Karting Buluşması ! / 16.5.2010

Gerçekten çok eğlenceli ve çokda kültürel bir etkinlik oldu. Gelen tüm üyelerimize teşekkür ederiz. SAV Müzesindeki araçlar sanırız umduğunuz gibi çıktılar. Peşinden gelen Karting Turnuvası da yine aynı derecede keyifli idi . Peşinden de kalan arkadaşlarımızlada Palladium da birşeyler atıştırdık ve evlere dağıldık.
 

Nürburgring Tur Programı "II" (30.04.10-03.05.10) / 30.4.2010

Bir mükemmel ring turunu daha geride bıraktık, ama sanırım bugüne kadar en eğlendiğimiz turdu diyebilirim.. Bu sefer hem piste hem eğlenceye hem makaraya doyduk diyebilirim.

16 Nisan 2010 İstanbul Park 5 Serisi Test Sürüşü ! / 16.4.2010

BMW Club Turkey üyeleri olarak, Yeni 5 Serisi Sedan`ın İstanbul Park taki test sürüşü etkinliğine katıldık. Hem hoşca sohbet muhabbet ettik hemde yeni 5 serisini Formula 1 pistinde Test ettik. Çıkıştada güzel bir yemek iyğip, hızını alamayan üyelerimizle birde Karting`e gittik !

21 Mart 2010 Bebek KIRINTI Buluşması ! / 21.3.2010

Bol güneşli bir bebek pazarında KIRINTI da çok güzel bir buluşma geçirdik. Yeni üyelerimizle tanıştık, kaynaştık, eski üyelerimizle hasret giderdik.. Yepyeni ring ve pist etkinlikleri hakkında konuştuk, sohbet ettik, araba muhabbetinin suyunu çıkardık ama tabiki yanlarımızdaki zarif bayanlarıda kısmi düğün dernek muhabbetleri ile unutmadık ...
 

7 Mart 2010 Cars & Coffee Vol. IV / 7.3.2010

Her zamanki gibi Florya İspark ta soğuk ama güneşli bir kış günü buluştuk. Hem güzel sohbetler ettik, hasret giderdik hemde pırıl pırıl BMW lerimiz ile içtima verdik :)

Nürburgring Tur Programı 18.09.09-20.09.09 / 18.9.2009

Gerçek BMW ve ring fanatikleri olarak bağımlısı olduğumuz meşhur Nürburgring Pistine bu sefer ufak bir grup olarak gittik ve  gezimiz hem çok eğlenceli hemde çok hızlı geçti..

23 Kasım 2008 İzmit Körfez Pisti Etkinliği / 23.11.2008

Koca bir hafta yagmur olacakmi olmayacakmi diye stres olup dururken, hiç bulutsuz bir havayla karsilasinca once inanamadık..Malum simdiye kadar sectigimiz bazı etkinlik tarihlerinde azda olsa islaniyorduk. Neyseki bir damla bile yere dusmedi ve harika bir pist günü geçirdik.
 

Gerçek Deride %10, Suni Deride %12,5 indirim Cam Filmi Uygulamarında %25 indirim Özel Üretim Egzostlarda %25 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Rot-Balans İşçiliklerinde %10 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim ve Ürün Alımında Ücrestiz İşçilik Tüm Jant ve Yarış Aksesuarlarında %20 İndirim İndirimli Ürünler Dahil Tüm Ürünlerde %10 İndirim Tüm Araç Kaplama İşlemlerinde %7 İndirim Tüm Lastiklerde %15 İndirim Tüm Ürünlerde %20 İndirim Tüm Baskı İşlerinde %10 İndirim %10 İndirim Tüm ürünlerde %40 indirim uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %15 İndirim %10 ile %12 Arası İndirim %5 İndirim Serviste %10 Yedek Parçada %7 İndirim ! %20 İndirim Uygulanmaktadır. Eğitimlerde %20 İndirim ! Tüm Uygulamalarda %30 İndirim Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Uygulamalarda %25 İndirim. Tüm Ürünlerde %10 İndirim Uygulanmaktadır. JANT1 Özel BMW Abarth Servis Tüm Uygulamalarda %15 İndirim Uygulanmaktadır. Tüm Ürün ve Hizmetlerde %15 İndirim Uygulanmaktadır. Montaj ve ürün gruplarına göre %10-%20 arası indirim ve kampanyalar uygulanmaktadır.
Design By Tasarimdevi
Copyright © 2010 BMW Club Turkey | BMW Club Europa e.V. Web Tasarım FirmasıWeb Tasarım Firması İstanbul - Tasarım Devi Web Çözümleri